.... chyba już czas na pokazanie drugiego LO z tych warsztatów.
szczerze powiem ,że jestem z niego wyjątkowo zadowolona i bardzo go lubię. Miałam go podarować ale chyba jednak zostanie u mnie . Trochę się bałam tych pastelowych kolorów , że nie będą zbyt ''chłopackie " ale okazało się, iż całkiem fajnie pasują do wiosennych fotek mojego bratanka.
LO -sik na wiele warstw...z każdej strony
Pozdrawiam Was serdecznie i mam nadzieje ,że po wczorajszych odwiedzinach na cmentarzach wszystko jest ok???.. Ja przemokłam okrutnie brrrrr...