Pokazywanie postów oznaczonych etykietą AC. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą AC. Pokaż wszystkie posty

piątek, 2 listopada 2012

nadszedł....

.... chyba już czas na pokazanie drugiego LO z  tych warsztatów.
szczerze powiem ,że jestem z niego wyjątkowo zadowolona i bardzo go lubię. Miałam go podarować ale chyba jednak zostanie u mnie . Trochę się bałam tych pastelowych kolorów , że nie będą zbyt ''chłopackie " ale okazało się, iż całkiem fajnie pasują do wiosennych fotek mojego bratanka.
LO -sik na wiele warstw...
z każdej strony
Pozdrawiam Was serdecznie i mam nadzieje ,że po wczorajszych odwiedzinach na cmentarzach wszystko jest ok???.. Ja przemokłam okrutnie brrrrr...

niedziela, 28 października 2012

w...

... ubiegłą sobotę miałam przyjemność uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez MonaLisę ( relacja TU). Nie potrafię opisać słowami jak się cieszyłam na to spotkanie i nie rozczarowałam się !!! Atmosfera była świetna, pracy duuużo tempo okrutne ( jak na mnie hi hi) ale udało się!!! W około 3 godz. udało mi się prawie zrobić 2 LO i to nie byle jakie tylko takie warstwowe!!!1 Cudownie mi się pracowało na materiałach American Crafts ( pierwszy raz miałam z nimi do czynienia ) i naprawdę jestem nimi zachwycona są świetna a zestawy , które przygotowała na warsztaty Monka naprawdę wypasioneeeee. 
Dzisiaj jeden z nich o taki
 a tu widoki na warstwy )))
 i tu też
W listopadzie będą następne warsztaty ja już się cieszę !!!!
Bardzo dziękuję za odwiedziny , ciepełka życzę ***