wtorek, 22 grudnia 2015

trochę ...

...świtecznej atmosfery podrzuciłam dzisiaj na bloga STUDIO TEKTUREK - dziaisj mój dzień.




pozdrawiam Ewa

sobota, 19 grudnia 2015

tydzień #7

hej, hej dzisiaj kolejny tydzień mojego PL. Wiosenne prace ogrodnicze z moim małym pomocnikiem .




Trzymajcie się cieplutko . Ewa

wtorek, 15 grudnia 2015

Wiki..

Dzisiaj koleje wyzwanie na blogu Studio Tekturek , moja praca wygląda tak :)



Pozdrawiam serdecznie i zmykam do Świątecznych przygotowań .

poniedziałek, 7 grudnia 2015

tydzień #3

oj oj strasznie jestem zajęta . Musiałam jednak znaleźć chwilkę na publikację posta na blogu . dzisiaj kolejna strona mojego PL - tydzień numer 3 tym razem.



cieputkiego wieczoru , ściskam Ewa.

niedziela, 29 listopada 2015

#2

hejka , mam dzisiaj dla Was kolejny tydzien mojego PL ooooo taki



ściskam Ewa

piątek, 20 listopada 2015

naprawdę..

nie wiem jak to sie stało , że do tej pory nie opublikowałam moich stron PL. 
Dzisiaj  strona rozpoczynająca ten rok- chciałam żeby była kolorowa i optymistyczna.



no i pierwszy tydzień ( w tym roku zaczęłam od tygodnia , w kótrym wypadają moje urodziny )



weekend zapowiada się paskudnie...bedzie czas na przyjemności hihi.

Trzymajcie się cieplutko Ewa

sobota, 14 listopada 2015

hej, hej

Hej , dzisiaj znowu moja inspiracja na blogu Studia Tekturek





trudno pomyśleć , że mamy środek jesieni a dopiero były takie upały .... jak ten czas leci.
Wszystkie papiery ze Studia Tekturek  różne dodatki i śliczne tekturkowe słoneczko ze SCRAPIŃCA.

Trzymajcie się ciepło Ewa.