niedziela, 30 czerwca 2013

dalszy....

.....ciąg mojego Handbooka. Ostatni czas owocował w przeeeemiłe spotkania
Miłej niedzieli ))).

piątek, 28 czerwca 2013

I love Art...

....tak tak czasem mam takie dni że łapki same się pchają do mediów. Tak właśnie było z tą pracą , wykonaną na dzisiejszą moją inspiracje w ramach DT 13@rts.
Wszystkie materiały i technologia powstania są tam opisane zapraszam na bloga. 
i troszeczkę bliżej.
Bardzo dziękuję , że zaglądacie do mnie a w szczególności tym , którym chce się w tym szalonym pędzie ( który i mnie dotyka nieustannie) poświęcić chwilkę i zostawić komentarz.
Ściskam Was serdecznie i życzę cudownego , ciepłego i radosnego weekendu toż to dzisiaj piątek ....tak mi się zdaje***

środa, 26 czerwca 2013

pewnie...

...nie chcecie oglądać......ale i tak Wam pokażę jedną z moich nowych akwarelek )))
 i w innym ujęciu
miłego wieczoru .

poniedziałek, 24 czerwca 2013

mła...

... we własnej osobie ))) Bardzo nie lubię siebie na zdjęciach dlatego mam ich tak niewiele. Tu kolory zdeterminowane przez bluzę , którą miałam na sobie . Fotka zrobiona ubiegłej jesieni ....
i buziaczki dla Was )))
i jeszcze inne ującie
Ściskam Was serdecznie z deszczowego Krakowa ***

sobota, 22 czerwca 2013

wiosenny....

....wpis do mojego Handbooka. Pierwsza wiosenna tęcza i  jedna z mojej kolekcji azalia ( ta najukochańsza ) a na dole orliki , które cudnie u mnie rosną i co roku obficie kwitną. Och jak ja to KOCHAM !!!!
Miłego i udanego weekendu Wam życzę . U nas straszne upały od kilku dni ((. Bardzo dziękuję ,że zaglądacie do mnie , ściskam ***

czwartek, 20 czerwca 2013

Misiek...

...mój starszy bratanek. Oaza spokoju ale czasem coś w niego wstępuje ...
i może zbliżenie ???
i jeszcze jedno ))))
Miłego dzionka Wam życzę . Dziękuje , że wpadacie do mnie ***

wtorek, 18 czerwca 2013

hej , hej...

..dzisiaj kolejna strona mojego Handbooka. Pierwsze grilowanie i leżakowanie na trawce)))
Miłego dnia***.