.....ciąg mojego Handbooka. Ostatni czas owocował w przeeeemiłe spotkania
Miłej niedzieli ))).
niedziela, 30 czerwca 2013
piątek, 28 czerwca 2013
I love Art...
....tak tak czasem mam takie dni że łapki same się pchają do mediów. Tak właśnie było z tą pracą , wykonaną na dzisiejszą moją inspiracje w ramach DT 13@rts.
Wszystkie materiały i technologia powstania są tam opisane zapraszam na bloga.
i troszeczkę bliżej.
Bardzo dziękuję , że zaglądacie do mnie a w szczególności tym , którym chce się w tym szalonym pędzie ( który i mnie dotyka nieustannie) poświęcić chwilkę i zostawić komentarz.
Ściskam Was serdecznie i życzę cudownego , ciepłego i radosnego weekendu toż to dzisiaj piątek ....tak mi się zdaje***
środa, 26 czerwca 2013
pewnie...
...nie chcecie oglądać......ale i tak Wam pokażę jedną z moich nowych akwarelek )))
i w innym ujęciumiłego wieczoru .
poniedziałek, 24 czerwca 2013
mła...
... we własnej osobie ))) Bardzo nie lubię siebie na zdjęciach dlatego mam ich tak niewiele. Tu kolory zdeterminowane przez bluzę , którą miałam na sobie . Fotka zrobiona ubiegłej jesieni ....
i buziaczki dla Was )))i jeszcze inne ującie
Ściskam Was serdecznie z deszczowego Krakowa ***
sobota, 22 czerwca 2013
wiosenny....
....wpis do mojego Handbooka. Pierwsza wiosenna tęcza i jedna z mojej kolekcji azalia ( ta najukochańsza ) a na dole orliki , które cudnie u mnie rosną i co roku obficie kwitną. Och jak ja to KOCHAM !!!!
Miłego i udanego weekendu Wam życzę . U nas straszne upały od kilku dni ((. Bardzo dziękuję ,że zaglądacie do mnie , ściskam ***
czwartek, 20 czerwca 2013
Misiek...
...mój starszy bratanek. Oaza spokoju ale czasem coś w niego wstępuje ...
i może zbliżenie ???i jeszcze jedno ))))
Miłego dzionka Wam życzę . Dziękuje , że wpadacie do mnie ***
wtorek, 18 czerwca 2013
hej , hej...
..dzisiaj kolejna strona mojego Handbooka. Pierwsze grilowanie i leżakowanie na trawce)))
Miłego dnia***.
Subskrybuj:
Posty (Atom)