....sobie wczoraj to było wirtualne spotkanie hahaha. Zainspirowana sobotnim LIVE ze SCRAP BUTIKEM musiałam najnormalniej musiałma coś zrobić!!!!
Moja praca to mały 15x15 blejtramik ( tylko taki miałam) duuużo mediów - pasta strukturalna, gesso, psikacze i farbki wodne wszystko z 13@rts. Wyszło jak niżej . Pracę zgłaszam na wyzwanie .
Miłęj niedzieli***

