niedziela, 12 stycznia 2014

pomediowałam...

....sobie wczoraj to było wirtualne spotkanie hahaha. Zainspirowana sobotnim LIVE ze SCRAP BUTIKEM musiałam najnormalniej musiałma coś zrobić!!!!
Moja praca to mały 15x15 blejtramik ( tylko taki miałam) duuużo mediów - pasta strukturalna, gesso, psikacze i farbki wodne wszystko z 13@rts. Wyszło jak niżej . Pracę zgłaszam na wyzwanie .
 

Miłęj niedzieli***

piątek, 10 stycznia 2014

jeszcze...

... jedna strona  HB.....


miłego dnia...

środa, 8 stycznia 2014

kolejne...

...dni grudnia były bardzo ciekawe, pouczające , miłeee i zaskakujące
 

Cuuudnego dnia Wam życzę ;)))

poniedziałek, 6 stycznia 2014

w...

...tym roku nie było Grudniownika. Postanowiłam ,że zostanie on zawarty w moim HB i całkiem mi się ten pomysł spodobał. Pierwsza ze stron DD 2013r)))

Spokojnego świętowania ***

sobota, 4 stycznia 2014

nie....

... zapomniałam o moim HB. dzisiaj kolejna strona jeszcze listopadowa. Materiały z różnych źródeł ale faliste kółko z serduszkiem w środku oczywiście ze SCRAPIŃCA )))
 

Dziękuje za odwiedziny i życzę udanego weekendu ))).

czwartek, 2 stycznia 2014

ktoś....

... się domagał podsumowania Lo-sów))). No To proszę kilka moich najulubieńszych w 2013r.
 

Miłego dnia )))

środa, 1 stycznia 2014

małe...

....podsumowanie ubiegłego roku. Dzisiaj wybrałam kilka ulubionych kartek.
 

Dziękuje Wam , że mnie odwiedzacie!!! Życzę Wam cudownego , zdrowego i niezapomnianego 2014r!!!!**